Untitled..jpg

PILLAY

ZPĚVÁK SKLADATEL

HUDEBNÍ PRODUCENT

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Vítejte na mých stránkách, já jsem PILLAY - Zpěvák, Skladatel, Hudební producent.

Doposud jsem vytvořil desítky písní, zpíval v muzikálech, na veřejných akcích a jezdil světová turné s Boni pueri, se kterými jsem natáčel CD a zpíval s Lucií Bílou. Kromě zpěvu jsem se věnoval herectví, které  jsem studoval na konzervatoři a uplatnil ho např. v pražském divadle Hybernia, v dabingu nebo při improvizacích. Studoval jsem konzervatoř Jaroslava Ježka - Muzikál, Pražskou konzervatoř - Populární zpěv.

Chcete se mnou spolupracovat? Ozvěte se mi na níže uvedený kontakt a na všem se domluvíme.

Chcete mít píseň, která osloví davy? Znělku či soundtrack, který Vás okouzlí?

Píseň vyprodukovanou svěžím a moderním stylem?

Tak to jste tu správně :-) Vítejte. 9 let se věnuji skládání a produkování hudby. Tisíce hodin, desítky písní, nespočet projektů a mnoho spoluprácí. Byla to dlouhá cesta, která stála za to a díky které Vám vše tohle mohu nabídnout v té nejvyšší kvalitě.

Tvorba písně jako posluchači už jsme zhýčkaní co chceme slyšet a nespokojíme se jen tak s něčím. Z rádia se na nás valí desítky písní, který tak určují styl a standard této doby. Chcete-li obstát, potřebujete píseň, která bude chytlavá, lidem se bude líbit a která obstojí s konkurencí v rádiu či v médiích. A to je to, co Vám nabizím. Poslechněte si písně, které jsem složil.

Hudební produkce/aranž je velkým mezníkem, která mnohdy určuje, jak bude píseň vnímaná a jak bude oblíbená.

Produkce je totiž to, co odlišuje běžnou píseň od Hitu. Aby píseň byla chytlavá, pro lidi stravitelná a pouštěla se v rádiích, je potřeba, aby byla jedinečná, něčím povědomá a přitom melodická a zároveň rytmická. Poslechněte si vyprodukované písně.

Znělka | Soundtrack Vám pomůže zesílit celkový dojem z vašeho produktu a videa na diváka či zákazníka. Ať už se jedná o video, reklamu, přednášku, film či hru je hudba podstatná, protože podpoří a zesílí Váš úspěch. Poslechněte si znělky a soundtracky.

POSLECHNĚTE SI HUDBU A PÍSNĚ, KTERÉ JSEM SKLÁDAL ČI PRODUKOVAL

CO O MNĚ LIDÉ ŘÍKAJÍ

Image by Artem Beliaikin

David Jablonski

 

Zpěvák  Songwriter

Poprvé jsem Pillaye navštívil, abychom se spolu podívali na mé písně a určili zda má něco potenciál. Nakonec jsme společně vyprodukovali 6 písní, což byla fantastická zkušenost a jsem na naši práci hrdý. Práce s Pillayem je velmi příjemná, rozumí svému řemeslu a srší z něj nadšení a radost. Moc jsem si naši spolupráci užil a velmi si cením jeho přístup, který je velmi přátelský a zároveň velice profesionální.

Vždy je pro něj důležité, aby byl jeho “klient” spokojen na 100% a nebojí se čelit novým výzvám.

Vše detailně diskutuje a záleží mu na tom. Přeji mu spoustu nových úspěchů v této brandži, protože je velice talentovaný.

Natalli

 

Zpěvačka  Songwriterka

Spolupráce s Pillayem probíhá v přátelském i profesionálním duchu. Pomáha mi rozvíjet mé schopnosti, jak v oblasti psaní hudby, textů, tak i zpěvu. Spolupracuji s ním již rok a nikdy jsem s ním neměla sebemenší problém. Vždy jsme se na všem dohodli a co se týče produkce, dokázal mé představy plně realizovat.

MÉ SLUŽBY

Magda Šram

 

Lektorka  Umělkyně

V prvé řadě je Pillay skvělý člověk. Spolupracujeme spolu již třetím rokem a díky jeho přístupu a hudebnímu umu se posouvám stále k lepšímu. Písně, které produkuje jsou chytlavé a každá z nich má v sobě jinou náladu a jiné pocity. To co má v sobě, dokáže do hudby promítnout textem i melodií, zajímavými aranžemi, které dotahuje ke své dokonalosti a svými hudebními "nápady" dokáže člověka podpořit a přitom však stále zohledňuje přání a požadavky autora. Má široký rozhled v hudebních stylech, hodně znalostí a zkušeností, které umí dále předávat. Je ochotný, pracovitý, má výborné hudební cítění a skvělé nápady.

Image by Jeff Sheldon

TVORBA PÍSNĚ

KONZULTACE

Osobní, Telefon, Internet

TVORBA PÍSNĚ NA PŘÁNÍ

Dle vašeho přání vytvořím text a melodii, aby s vámi resonovala a splňovala vše co budete potřebovat.

HUDEBNÍ PRODUKCE

KONZULTACE

Osobní, Telefon, Internet

ROZBOR VAŠÍ PÍSNĚ

Text, Melodie, Akordy

HUDEBNÍ PRODUKCE

Tvorba Aranže, Beatu

TVORBA PÍSNĚ

+ HUDEBNÍ PRODUCE

KONZULTACE

Osobní, Telefon, Internet

TVORBA PÍSNĚ NA PŘÁNÍ

Text, Melodie, Akordy

HUDEBNÍ PRODUKCE

Tvorba Aranže, Beatu

ZNĚLKA|SOUNDTRACK

KONZULTACE

Osobní, Telefon, Internet

TVORBA ZNĚLKY | SOUNDTRACKU

Dle vašeho přání vytvořím melodii a hudbu, aby plně vyhovovala Vám

a vašemu projektu.

ZPRÁVY, KOMENTÁŘE A OHLASY K PÍSNÍM, KTERÉ JSEM SLOŽIL NEBO PRODUKOVAL

Snímek obrazovky 2020-07-19 v 12.03.43 2

KONTAKT

PILLAY.OFFICIAL@GMAIL.COM

+420 732 715 988

Image by Neven Krcmarek

NAPIŠTE MI, ZAVOLEJTE, POŠLETE SVÉ PÍSNĚ, NÁPADY A JÁ SE VÁM OZVU A ZDARMA VÁM PORADÍM

Producent Praha

Děkujeme! Zpráva byla odeslána.