top of page

Acerca de

Blue.png

Můj příběh

Ahoj, jmenuji se Pillay. Jsem mentor, kouč a terapeut. Narodil jsem se v roce 1992 a to s nemocí zvanou Myotonie, která ovlivňuje většinu svalů v těle. Od dětství jsem díky tomu zažíval stavy bezmoci, strachu a málo energie. Často jsem padal, pomlátil se a nemohl s tím nic dělat, protože jsem nad tělem neměl dostatečnou kontrolu. Bylo to náročné, protože několik let mého života o tom nevěděli ani moji nejbližší. Je to tak málo známá a neprobádaná nemoc, že na ní není žádný lék.


Tím, že ovlivňuje většinu svalů těle mou postavu zformovala tak, že vypadám jako z fitka. Když máte od malička postavu jako Rambo, lidé od vás čekají, že budete mít i takovou sílu a podávat vysoký výkon. Jenže ve skutečnosti tomu bylo naopak. Zpomalovalo mě to, nedůvěřoval jsem si, byl si nejistý a život byl pro mě plný stresu a nebezpečí.

Blue.png

Díky tomu...

jsem začal v životě hledat hlubší podstatu života. Už v dětství jsem si s rodiči povídal o pozitivním myšlení, různých technikách přání si, vizualizací a odpuštění. Vždy mi to velmi pomáhalo a dávalo sílu jít dál. Během této fáze, jsem získal spousty informací, rozvinul své schopnosti a začal více chápat sebe a svět okolo. Navštívil jsem mnoho terapeutů a obdržel od nich nejrůznější techniky. I díky nim jsem pochopil, jakou hloubku a prožitek mi tato nemoc do života přinesla.

Umožnila mi...

být více senzibilní, soucitný a empatický. Vcítit se do druhých a pochopit jejich problémy. Proto mi lidé od malička sdělovali jejich traumata a problémy. Cítili totiž, že je dokážu pochopit, vyslechnout, nesoudit a přitom jim ukázat cestu z toho ven. A že na to ve skutečnosti nejsou sami. Že je tu vždycky někdo, kdo je pochopí a přijme, takový jaký jsou. Proto pokud chceš i ty vyslechnout, pochopit a poradit, tak se na mě obrať. Moc rád ti pomůžu :)

bottom of page