top of page
25730 [Převedený]-01.png

Každá situace
kterou prožíváš
má řešení

Zažíváš náročné období ve vztazích a intimitě? Máš problémy v práci a nedaří se ti? Provází tě strach, deprese a nemoci? Nebo se nacházíš v situaci, se kterou si nevíš rady?

Provedu tě procesem, ve kterém ti ukážu, proč se ti dějí dané věci a jak si s nimi poradit. Odkryješ věci, které by tě ani nenapadli, že s tím mají něco společného. Díky tomu budeš dané situace zvládat mnohem snadněji anebo se ti přestanou opakovat. Velmi ti to ulehčí tvůj život a dovolí ti se v něm více uvolnit a více si ho užívat.

Blue.png

KDO JSEM?

Ahoj, jmenuji se Pillay. Jsem mentor, kouč a terapeut. Přes 9 let se zabývám seberozvojem, psychologii, myslí, tělem a pomoci druhým. Vedu lidi k sebereflexi a přijmutí svých darů i stínů, aby se viděli plně takový jaký jsou a nebáli se projevit.

 

Narodil jsem se v roce 1992 a to s nemocí zvanou Myotonie, která ovlivňuje většinu svalů v těle. Od dětství jsem díky tomu zažíval stavy bezmoci, strachu a málo energie. Často jsem padal, pomlátil se a nemohl s tím nic dělat, protože jsem nad tělem neměl dostatečnou kontrolu. Bylo to náročné...

Snímek obrazovky 2022-02-06 v 14.07_edited.jpg

Jirka Čejgl

 

Moc rád bych ti poděkoval za věci, které jsem se i v tak krátké době naučil a uvědomil jsem si, že na sobě je důležité pracovat. Velkou náhodou jsem ve svých špatných chvílích narazil na tvá videa, které mi otevřeli oči a pomohli. Navíc když jsme měli společné sezení, věnoval jsi mi svůj čas a rozebral jsi konkrétně moje problémy a díky tomu jsem na nich mohl o to lépe pracovat. Moc děkuji za tvé rady a tvou pomoc.

Blue.png

OBJEDNAT SE NA KONZULTACI

Děkuji. Zpráva byla odeslána.

Kontakt

 JAK A KDE KONZULTACE PROBÍHAJÍ 

Individuální konzultace probíhají v Hradci Králové, Dvoře Králove nad Labem nebo online přes skype, facebook, instagram nebo dle domluvy. Po objednání konzultace se s vámi, co nejdříve spojím a domluvíme si čas a datum konzultace.

Délka konzultace 2 hod./ 1490 Kč

bottom of page