golden-yellow-seamless-venetian-plaster-background_edited_edited.jpg
Pillay 1 (kopie)_edited.png

ZPÍVEJ A MLUV

S LEHKOSTÍ

A BEZ OBAV

Chceš porozumět svému hlasu a vědět jak s ním bez problému pracovat?


Ukážu Ti, jak zpívat s lehkostí, tak aby tě to bavilo a měl(a) jsi z toho skvělý zážitek. Vše ti vysvětlím jednoduše a tak, aby tě to obohatilo. Naučím tě pěvecké, dechové i artikulační techniky, které ti pomůžou být plně sami sebou a to bez jakýchkoliv limitů.

 

Řekl ti někdo, že neumíš zpívat nebo máš být zticha? Máš z toho blok a nevíš jak se toho zbavit?

Rozhodně nejsi sám(a), přišlo za mnou už několik lidí, kteří to takto měli a abychom rozhýbali hlasivky, mohli mluvit, zpívat a využít potenciál jejich hlasů, dobrali jsme se vždy k tomu, co je tížilo a kdo jim co řekl. A tak jsme pomalu tón po tónu, slovo po slově šli a tento blok vymazávali. I tobě s tím moc rád pomůžu. Jsem zpěvák a hlasový kouč, který se věnuje učení a koučinku 6 let. Studoval jsem na pražské konzervatoři - Pop zpěv a na konzervatoři Jaroslava Ježka - Muzikál.

Výuka a konzultace probíhá: Hradec Králové a Dvůr Králové nad Labem - 499 Kč/hod.

golden-yellow-seamless-venetian-plaster-background_edited_edited.jpg

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ KLIENTI

Snímek obrazovky 2022-01-24 v 17.52_edited.jpg

Veronika Vrublová

Před Pillayem jsem vyzkoušela mnoho hlasových poradců, ale nikdy jsem necítila, že je to, to co potřebuji. Už po prvním setkání s Pillayem jsem věděla, že rozumí mé problematice a má zkušenosti, aby mi dokázal pomoci. Po každé hodině s ním jsem se cítila velmi uvolněná, protože Pillay má v sobě velmi příjemnou a klidnou energii, kterou na vás zkrátka přenese. I když jsem nebyla začátečník, dověděla jsem se od něj spoustu nového. Proto Pillaye doporučuji všem, co hledají trpělivého a super kouče.

OBJEDNAT SE NA KONZULTACI

Děkuji. Zpráva byla odeslána.