top of page
25730 [Převedený]-01.png
Větší tělo_edited.png

Každá situace, kterou prožíváš, má své řešení,
jen je potřeba ho objevit

Zažíváš náročné období ve vztazích a intimitě? Máš problémy v práci a nedaří se ti? Provází tě strach, deprese a nemoci? Nebo se nacházíš v situaci, se kterou si nevíš rady?

Provedu tě procesem, ve kterém ti ukážu, proč se ti dějí dané věci a jak si s nimi poradit. Odkryješ věci, které by tě ani nenapadli, že s tím mají něco společného. Díky tomu budeš dané situace zvládat mnohem snadněji anebo se ti přestanou opakovat. Velmi ti to ulehčí tvůj život a dovolí ti se v něm více uvolnit a více si ho užívat.

Blue.png

KDO JSEM?

Ahoj, jmenuji se Pillay. Jsem mentor, kouč a terapeut. Přes 8 let se zabývám seberozvojem, psychologii, myslí, tělem a pomoci druhým. Vedu lidi k sebereflexi a přijmutí svých darů i stínů, aby se viděli plně takový jaký jsou a nebáli se projevit.

 

Narodil jsem se v roce 1992 a to s nemocí zvanou Myotonie, která ovlivňuje většinu svalů v těle. Od dětství jsem díky tomu zažíval stavy bezmoci, strachu a málo energie. Často jsem padal, pomlátil se a nemohl s tím nic dělat, protože jsem nad tělem neměl dostatečnou kontrolu. Bylo to náročné...

Snímek obrazovky 2022-01-24 v 17.52_edited.jpg

Veronika Vrublová

Před Pillayem jsem vyzkoušela mnoho poradců, ale nikdy jsem necítila, že je to, to co potřebuji. Už po prvním setkání s Pillayem jsem věděla, že rozumí mé problematice a má zkušenosti, aby mi dokázal pomoci. Po každé hodině s ním jsem se cítila velmi uvolněná, protože Pillay má v sobě velmi příjemnou a klidnou energii, kterou na vás zkrátka přenese. I když jsem nebyla začátečník, dověděla jsem se od něj spoustu nového. Proto Pillaye doporučuji všem, co hledají trpělivého a super kouče.

Blue.png

ČEMU SE VĚNUJI A ODKUD MĚ MŮŽEŠ ZNÁT?

  • TikTok
  • Instagram - Bílý kruh

JAK A KDE KONZULTACE PROBÍHAJÍ

Individuální konzultace probíhají online (video)hovorem přes skype, facebook, instagram nebo dle domluvy. Po objednání konzultace se s vámi, co nejdříve spojím a domluvíme si čas a datum konzultace.

Délka konzultace 1 hod./ 790 Kč/ 39 €

Konzultace
Blue.png
Kontakt
bottom of page