Untitled..jpg

PILLAY

SKLADATEL SONGWRITER

HUDEBNÍ PRODUCENT

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Chcete mít píseň, která osloví davy? Znělku či soundtrack, který Vás okouzlí?

Píseň vyprodukovanou svěžím a moderním stylem?

Tak to jste tu správně :-) Vítejte. 9 let se věnuji skládání a produkování hudby. Tisíce hodin, desítky písní, nespočet projektů a mnoho spoluprácí. Byla to dlouhá cesta, která stála za to a díky které Vám vše tohle mohu nabídnout v té nejvyšší kvalitě.

Hudební produkce/aranž je velkým mezníkem, která mnohdy určuje, jak bude píseň vnímaná a jak bude oblíbená.

Produkce je totiž to, co odlišuje běžnou píseň od Hitu. Aby píseň byla chytlavá, pro lidi stravitelná a pouštěla se v rádiích, je potřeba, aby byla jedinečná, něčím povědomá a přitom melodická a zároveň rytmická. Poslechněte si vyprodukované písně.

Znělka | Soundtrack Vám pomůže zesílit celkový dojem z vašeho produktu a videa na diváka či zákazníka. Ať už se jedná o video, reklamu, přednášku, film či hru je hudba podstatná, protože podpoří a zesílí Váš úspěch. Poslechněte si znělky a soundtracky.

POSLECHNĚTE SI HUDBU A PÍSNĚ, KTERÉ JSEM SKLÁDAL ČI PRODUKOVAL

 
 

CO O MNĚ LIDÉ ŘÍKAJÍ

Image by Artem Beliaikin

David Jablonski
 
Zpěvák  Songwriter

Poprvé jsem Pillaye navštívil, abychom se spolu podívali na mé písně a určili zda má něco potenciál. Nakonec jsme společně vyprodukovali 6 písní, což byla fantastická zkušenost a jsem na naši práci hrdý. Práce s Pillayem je velmi příjemná, rozumí svému řemeslu a srší z něj nadšení a radost. Moc jsem si naši spolupráci užil a velmi si cením jeho přístup, který je velmi přátelský a zároveň velice profesionální.

Vždy je pro něj důležité, aby byl jeho “klient” spokojen na 100% a nebojí se čelit novým výzvám.

Vše detailně diskutuje a záleží mu na tom. Přeji mu spoustu nových úspěchů v této brandži, protože je velice talentovaný.

Natalli
 
Zpěvačka  Songwriterka

Spolupráce s Pillayem probíhá v přátelském i profesionálním duchu. Pomáhá mi rozvíjet mé schopnosti, jak v oblasti psaní hudby, textů, tak i zpěvu. Spolupracuji s ním již rok a nikdy jsem s ním neměla sebemenší problém. Vždy jsme se na všem dohodli a co se týče produkce, dokázal mé představy plně realizovat.

Magda Šram
 
Lektorka  Umělkyně

V prvé řadě je Pillay skvělý člověk. Spolupracujeme spolu již třetím rokem a díky jeho přístupu a hudebnímu umu se posouvám stále k lepšímu. Písně, které produkuje jsou chytlavé a každá z nich má v sobě jinou náladu a jiné pocity. To co má v sobě, dokáže do hudby promítnout textem i melodií, zajímavými aranžemi, které dotahuje ke své dokonalosti a svými hudebními "nápady" dokáže člověka podpořit a přitom však stále zohledňuje přání a požadavky autora. Má široký rozhled v hudebních stylech, hodně znalostí a zkušeností, které umí dále předávat. Je ochotný, pracovitý, má výborné hudební cítění a skvělé nápady.

S TÍMHLE VŠÍM VÁM POMŮŽU

Image by Jeff Sheldon

KONZULTACE

ONLINE, Telefon

Na konzultaci vám poradím s vašimi písněmi, texty, melodiemi, hudební produkcí, jak danou píseň zpívat a vše co vás ohledně hudby, zpěvu a tvorby zajímá.

950 Kč/h

HUDEBNÍ PRODUKCE

Obsahuje:
KONZULTACI

ONLINE, Telefon

ROZBOR VAŠÍ PÍSNĚ

Text, Melodie, Akordy

HUDEBNÍ PRODUKCI

Tvorba Aranže, Beatu

14 900 Kč

ZNĚLKA|SOUNDTRACK

KONZULTACE

ONLINE, Telefon

TVORBA ZNĚLKY | SOUNDTRACKU

Dle vašeho přání vytvořím melodii a hudbu, aby plně vyhovovala Vám

a vašemu projektu.

Cena dle domluvy

ZPRÁVY, KOMENTÁŘE A OHLASY K PÍSNÍM, KTERÉ JSEM SLOŽIL NEBO PRODUKOVAL

Snímek obrazovky 2020-07-19 v 12.03.43 2
Image by Neven Krcmarek

NAPIŠTE MI, ZAVOLEJTE, POŠLETE SVÉ PÍSNĚ, NÁPADY A JÁ SE VÁM OZVU.

OZVĚTE SE

Děkujeme! Zpráva byla odeslána.

KONTAKT

PILLAY.OFFICIAL@GMAIL.COM

+ 420 732 715 988

HRADEC KRÁLOVÉ

PRAHA