Untitled..jpg

PILLAY

 ZPĚVÁK SKLADATEL 

UČITEL ZPĚVU

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Chcete porozumět svému hlasu, vědět jak s ním bez problému pracovat, pochopit proč někdy selhává a jindy zase drží?


Pillay je zpěvák a hlasový poradce, který se věnuje zpěvu a učení mnoho let. Studoval na pražské konzervatoři - Pop zpěv

 a na konzervatoři Jaroslava Ježka - Muzikál. Má zkušenosti se začátečníky i s profesionály a to v mnoha hudebních stylech. 

   Věnuje se výuce zpěvu napříč všemi věkovými kategoriemi. Nabízí pěvecké, dechové i artikulační techniky, které vám pomůžou 

být plně sami sebou a to bez jakýchkoliv limitů.

Ať už jste profesionální zpěvák či úplný začátečník, odnesete si vždy to, co budete potřebovat.

CO O MNĚ LIDÉ ŘÍKAJÍ

ViVi

 

Zpěvačka

Songwriterka

Před Pillayem jsem vyzkoušela mnoho hlasových poradců, ale nikdy jsem necítila, že je to, to co potřebuji. Už po prvním setkání s Pillayem jsem věděla, že rozumí mé hlasové problematice a má zkušenosti, aby mi dokázal pomoci.

Po každé hodině s ním jsem se cítila velmi uvolněná, protože Pillay má v sobě velmi příjemnou a klidnou energii, kterou na vás zkrátka přenese. I když jsem nebyla začátečník, dověděla jsem se od něj spoustu nového.

Proto Pillaye doporučuji všem,

co hledají trpělivého a super hlasového kouče.

Matěj Halíř

 

Zpěvák

Songwriter

S Pillayem se znám třetím rokem, už v prvních chvílích, co jsme se poznali, mi  velmi pomohl rozvíjet mé schopnosti, ať už co se týče zpěvu či jak pracovat sám se sebou. 

Hlavně díky jemu, můžu vděčit za to, jak sebe a svět vnímám a jak jsem vnímán okolím.

Všem přeji, aby si k němu našli cestu jako právě já.

Magda Šram

Lektorka

Umělkyně

Přibližně před tři čtvrtě rokem jsem začala zpívat pod vedením Pillaye. Pillay vychází z mých schopností, zájmů a hlavně mých možností. Dokáže najít nejschůdnější a nejsrozumitelnější cestičky, jak se v hudbě, potažmo ve zpěvu dále posouvat, vylepšovat techniku zpěvu a dýchání. Vše je postaveno převážně na praxi a důvěře. Je trpělivý, pozitivní a dokáže člověka ve zpěvu „vyhecovat“ a vyjádřit emoce, které ke zpěvu neodlučně patří. Vždy se těším na další setkání.

Pillaye mohu všem jen doporučit.

KONTAKT

PILLAY.OFFICIAL@GMAIL.COM

+ 420 732 715 988